KAMEROVÉ SYSTÉMY (CCTV)

Buďte na dohled svým cennostem!
Systémy CCTV podporují zabezpečení domů a firem a přináší cenné důkazy při výjimečných situacích. Jsou tedy dobrým pomocníkem v boji proti kriminalitě v soukromém sektoru i uvnitř podniků. Dostupností internetu dnes roste jejich využití pro téměř neustálý přehled, a v případě napojení na PCO pak skutečný 24 hodinový dohled. Dnešní škála produktů pokryje každou potřebu zákazníka.

Kamery

Nejdůležitější součástí celého kamerového systému je samotná kamera. Na trhu je v současné době velmi široká nabídka kamer, proto je třeba na její výběr klást velký důraz. Prvotní rozdělení kamer je podle umístění - do vnitřního prostředí nebo do venkovního prostředí. Pokud chcete využívat kamerový systém i za tmy, Vašim nepostradatelným pomocníkem bude infračervený přísvit. Obraz je z kamery přenášen pomoci kabelového vedení. Ve výjimečných případech je možné použít i bezdrátový přenos.
Záznamová zařízení (DVR)

Pro záznam obrazu z kamer slouží digitální záznamové zařízení. Záznam tak můžete sledovat živě, nebo si ho později přehrát. Pokud se budete chtít vzdáleně podívat, co se právě teď před kamerami děje, stačí se připojit na internet a pohodlně sledovat obraz z kamer odkudkoli na světě. Stejně jako u vašeho domácího videa je možné k záznamovému zařízení připojit televizor.
ALARMY NYMBURK
Roman Mareček